БІБЛІОТЕЧНІ  УРОКИ

19 травня 2017 року у конференц-залі академії фахівці бібліотеки провели чергове практичне заняття для студентів старших курсів факультету дошкільної та спеціальної освіти з підготовки до написання наукових (дипломних та магістерських) робіт, а саме правильного складання і оформлення списку використаних джерел. 


16 травня 2017 року у конференц-залі академії фахівці бібліотеки провели практичне заняття для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти з підготовки до написання наукових (дипломних та магістерських) робіт, а саме сучасних методів пошуку наукової інформації.


22 та 23 вересня 2016 р. в читальній залі бібліотеки було проведено бібліотечний урок для студентів 1-го курсу академії факультету "Педагогічна освіта". 

Фахівці бібліотеки підготували для першокурсників інформаційно-бібліографічний огляд навчально-методичної літератури та періодичних видань за спеціальністю "Соціальний педагог" і "Соціальний робітник".

Бібліотекарі ознайомили студентів з електронним навчально-методичним комплексом та пошуково-інформаційним апаратом бібліотеки, її інформаційними ресурсами, як традиційними так і електронними. В рамках заходу першокурсників було ознайомлено з веб-сайтом бібліотеки та його структурою. Наприкінці бібліотечного уроку студенти переглянули віртуальний дайджест