БІБЛІОТЕЧНІ  УРОКИ

21 лютого 2018

Створення профілю науковця у міжнародних наукометричних базах

семінар-презентація

Відповідно до Наказу № 35–к від 18.01.2018 року «Про забезпечення ідентифікації науково-педагогічних працівників Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради в міжнародному науковому просторі, викладачам та співпрацівникам академії необхідно створити власний профіль науковця в Google Академія та отримати індентифікатор дослідника в міжнародному реєстрі ORCID (http:// orcid.org).

21 лютого у конференц-залі академії відбувся семінар-презентація «Створення профілю науковця у міжнародних наукометричних базах» для завідувачів кафедр, на якому провідний бібліотекар Чернишенко Н.П. розповіла присутнім про наступне:

 У межах семінару були представлені відео-консультація, інформаційна анімація та три презентації, з якими можна ознайомитися на сайті бібліотеки.


Практичне заняття для студентів старших курсів

19 травня 2017 року у конференц-залі академії фахівці бібліотеки провели чергове практичне заняття для студентів старших курсів факультету дошкільної та спеціальної освіти з підготовки до написання наукових (дипломних та магістерських) робіт, а саме правильного складання і оформлення списку використаних джерел. 


Практичне заняття для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти

16 травня 2017 року у конференц-залі академії фахівці бібліотеки провели практичне заняття для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти з підготовки до написання наукових (дипломних та магістерських) робіт, а саме сучасних методів пошуку наукової інформації.


22 та 23 вересня 2016 р. в читальній залі бібліотеки було проведено бібліотечний урок для студентів 1-го курсу академії факультету "Педагогічна освіта". 

Фахівці бібліотеки підготували для першокурсників інформаційно-бібліографічний огляд навчально-методичної літератури та періодичних видань за спеціальністю "Соціальний педагог" і "Соціальний робітник".

Бібліотекарі ознайомили студентів з електронним навчально-методичним комплексом та пошуково-інформаційним апаратом бібліотеки, її інформаційними ресурсами, як традиційними так і електронними. В рамках заходу першокурсників було ознайомлено з веб-сайтом бібліотеки та його структурою. Наприкінці бібліотечного уроку студенти переглянули віртуальний дайджест "Надзвичайні бібліотеки світу".