1 червня 2018

Бібліотечний урок

Сьогодні у читальній залі бібліотеки було проведено ще один бібліотечний урок за темою "Психологічна практика для практичних психологів" для студентів першого курсу психолого-педагогічного факультету. 

Фахівці бібліотеки підготували розгорнуту виставку літератури для майбутніх практичних психологів.

 

Докладніше>>>


Практичний семінар для студентів факультету "Дошкільної і спеціальної освіти та історії"

30 травня 2018 року у читальній залі (корп. 1) фахівці бібліотеки: Світлана Самойлова (директор бібліотеки) та  Наталія Чернишенко (провідний бібліотекар) провели практичний семінар для студентів 5 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти про сучасні методи пошуку наукової інформації для магістерських робіт та оформлення списку використаних джерел. 

Загальні правила цитування та посилання на використані джерела у наукових працях за вимогами ДСТУ 8302–2015 "Інформація та документація. бібліографічне посилання: загальні положення та правила складання".29 травня 2018

Бібліотечний урок

29 травня у читальній залі бібліотеки було проведено бібліотечний урок за темою "Психологічна практика для практичних психологів". На ньому були присутні студенти першого курсу 111 групи психолого-педагогічного факультету з викладачем кафедри педагогіки, психології та менеджменту С.М. Бужинською.

 

Докладніше>>>


19 квітня 2018

Віртуальна подорож у педагогічне минуле

Впродовж останніх трьох років у нашому закладі проводиться захід: іртуальна подорож у педагогічне минуле" під гаслом "Урятувати від забуття". За три роки спільної праці утворилася потужна команда однодумців із співробітників навчально-методичного відділу під керівництвом Катерини Дмитренко, провідного бібліотекаря Наталії Чернишенко, провідного бібліотекаря та студентів - постійних учасників заходу.19 квітня 2018 р. у конференц-залі відбулася чергова віртуальна подорож, яка була присвячена педагогам-ювілярам, двом колоссам європейської педагогіки: Антону Макаренку (130 років від дня народження) та Янушу Корчаку (140 років від дня народження). 


18 квітня 2018

Науково-практичний семінар "Librarians vs plagiarism": питання академічної доброчесності

18 квітня за підтримки Посольства США в Україні в харківському центрі "Вікно в Америку на базі Центральної наукової бібліотеки ХНУ імені В.Н. Каразіна відбувся науково-практичний семінар «Librarians vs plagiarism: питання академічної доброчесності». для бібліотекарів університетів Харківського зонального методичного об’єднання, у якому взяли участь Наталія Чернишенко (провідний бібліотекар) і Наталія Павинська (вчений секретар). Тренінг, що відбувся у рамках проекту сприяння академічної доброчесності в Україні, провела  Ольга Гужва (керівник відділу реклами та брендингу Каразінського університету, автор довідників та посібників з академічної доброчесності). Семінар був надзвичайно цікавим та інформативним, визвав жваве обговорення проблеми серед учасників. Дякуємо організаторам семінару за такий корисний для нас тренінг!


25 24 23  22  21 20  19  18  17   16  15  14  13  12  11  10  9  8  7     5   4   3   2   1     Сторінки