Єдина картка читача — це універсальний документ, який передбачає доступ до фондів та електронних ресурсів шляхом безкоштовного обслуговування у читальних залах бібліотек-учасниць проекту. 

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ БІБЛІОТЕК ВНЗ м. ХАРКОВА

"ЄДИНА КАРТКА ЧИТАЧА"

У вузівських бібліотеках м. Харкова діє інноваційний проект "Єдина картка читача".

Даний проект надає студентам, аспірантам, викладачам та науковцям університетів необмежений доступ до фондів й електронних ресурсів для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Цей універсальний документ надає право користування всіма інформаційними ресурсами й послугами бібліотек-учасниць проекту «Єдина картка читача бібліотек вищих навчальних закладів Харкова». Ця картка забезпечує комп'ютеризовану книговидачу та обслуговування, онлайн замовлення літератури та доступ до електронних версій документів через електронний каталог.

 

У доступі - наукові журнали, газети, стрічка новин, бібліографічні видання з гуманітарних, суспільних дисциплін, економіки, медицини, літературознавства, історії, освіти, бібліотекознавства, статистики та ін.

Проект передбачає доступ до фондів і електронних ресурсів шляхом безкоштовного обслуговування у читальних залах бібліотек вищих навчальних закладів, які приєдналися до проекту.

 

Список учасників проекту 

 

Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача, яку можна отримати у відділі реєстрації користувачів в ЦНБ імені В.Н. Каразіна у відділі реєстрації користувачів, кімн. 7-50, тел. 707-56-74. Вартість картки на сьогодні складає 12 грн. 

Central scientific library of KhNU (Офіційний сайт).

З питань оформлення "Єдиної картки читача" звертайтесь до фахівців бібліотеки академії (корпус 1, каб. 9).

 

Електронні ресурси (у тому числі EBSCO, SCOPUS, Электронная Библиотека диссертаций РГБ тощо) доступні в 2017 р. у бібліотеках-учасниках проекту "Єдина картка читача".

 

Мандруй з "Єдиною карткою читача" за допомогою віртуальної мапи учасників проекту!