5 грудня 2016 р.     


Шановні читачі!

Запрошуємо у відділ обслуговування користувачів (1-й корпус) до ознайомлення із книжково-ілюстративною виставкою "Ювілейний зореліт", яка присвячена письменникам-ювілярам грудня, а саме:

85-річчю від дня народження Григора Тютюнника, українського письменника; 

145-річчю від дня народження Миколи Вороного, українського поета, театрознавця, перекладача; 

145-річчя від дня народження Василя Стефаника, українського письменника, громадського діяча.


25 листопада 2016 р.     


Сьогодні у конференц-залі нашої академії відбулася студентська конференція "Яскраві постаті українського народу (І половина ХХ ст.)", присвячена 100-річчю Української Центральної Ради. У роботі конференції прийняли участь викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін та студенти академії. В рамках конференції фахівці бібліотеки підготували розгорнуту книжково-ілюстровану виставку.


24 листопада 2016 р.     


Кожного року, як і вся Україна, наша академія вшановує пам'ять жертв голодоморів. 25 листопада 2016 р. у конференц-залі нашої академії відбувся літературний вечір на вшанування пам'яті безвинно замучених голодом людей. У підготовці та проведенні цього заходу прийняли участь викладачі кафедри української та російської філології, кафедри математики та фізики, фахівці бібліотеки та студенти.

Докладніше...


23 листопада 2016 р.     


День пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

23 листопада 2016 р.

на базі нашої академії відбувся круглий стіл

"ПАМ'ЯТЬ НАРОДУ НЕУБІЄННА"  

(до роковин Голодомору в Україні)

за участі студентів факультету дошкільної та корекційної освіти, викладачів кафедри соціально-економічних дисциплін та фахівців бібліотеки.

 

Докладніше..


21 листопада 2016 р.     


Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме з нього 21 листопада 2013 року почався Євромайдан. Це сталося після того, як уряд Миколи Азарова вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

З нагоди Дня Гідності у відділі обслуговування (корп. 1) розгорнуто книжково-ілюстровану виставку  "Гідність нації - це її свобода".

Запрошуємо до перегляду! 


17 листопада 2016 р.     11 листопада 2016 р.     


Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. В Україні це свято офіційно було встановлене у 2009 році. В цей день говоримо як про права дитини в Україні, так і про незахищене дитинство, про дітей війни, дітей сиріт. Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити весь дитячий світ на краще, наповнити його добром і людським теплом. Тож, не залишайтеся осторонь, не будьте байдужими до дитячих сліз. 

На абонементі нашої бібліотеки експонується книжково-ілюстрована виставка "Щаслива дитина в щасливій родині".

Запрошуємо до перегляду!


7 листопада 2016 р.     


9 листопада відзначається свято української писемності і мови. Воно було встановлено у 1997 р. указом президента України і співпадає з днем вшанування пам'яті легендарного київського Нестора-літописця. В цей день традиційно покладають квіти до пам'ятника Нестерові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова та заохочують видавництва, що випускають літературу українською мовою.

До цього свята у читальній залі бібліотеки академії (1 корп.) розгорнуто книжково-ілюстровану виставку  "Бринить, співає наша мова", матеріалами якої можуть скористатися всі бажаючі.


28 жовтня 2016 р.     


У жовтні цього року виповнюється 70 років від початку "холодної війни" - геополітичної і ідеологічної боротьби між СРСР та Сполученими Штатами після Другої світової війни. 5 жовтня була виголошена промова Вінстона Черчиля у Фултоні. Закінченя періоду "холодної війни" пов'язують з падінням Берлінського муру 9 листопада 1989 року. 

Сьогодні, 28 жовтня, у конференц-залі академії відбувся круглий стіл "Холодна віійна та її вплив на долю сучасного світу". У засіданні взяли участь викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін та студенти академії.  Під час засідання були обговорені проблемні питання щодо причин початку холодної війни, її суті та наслідків для сучасного світу.  

До роботи круглого столу долучилися і працівники бібліотеки, які оформили тематичну книжково-ілюстративну виставку.27 жовтня 2016 р.     


День визволення України від фашистських загарбників - свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини під час другої світової війни за межі сучасної території України. З цієї нагоди ми підготували та презентували віртуальну виставку "Україна в огні" в рамках студентської науково-теоретичної конференції "Визволення України від фашистських загарбників під час другої світової війни", що відбулася сьогодні у конференц-залі академії за участі викладачів кафедри соціально-економічних дисциплін, ветеранів другої світової війни, працівників бібліотеки та студентів факультетів фізичного виховання, а також іноземної філології та музичного мистецтва.

Переглянути віртуальну виставку


13 жовтня 2016 р.     19 18  17   16  15  14  13  12  11  10  9  8  7     5   4   3   2   1     Сторінки